چگونه می توانید خطر ابتلا به حمله ی قلبی را کاهش دهید؟

ورزش جسمی منظم، کلسترول پایین، و رژیمی که سرشار از غلات و کم چربی باشد می تواند به شما کمک کند خطر ابتلا به حمله ی قلبی را کاهش دهید. این چای طبیعی می تواند با کاستن از قند خون تان، افزایش سلامت عضلات، و پایین آوردن وزن تان به شما کمک کند خطر ابتلا به حملات قلبی را کاهش دهید.

– 1 عدد کیسه ی چای سبز

– 1/3 اینچ از یک تکه زنجبیل

– 1 نوک انگشت شنبلیله

– عسل جهت طعم دادن

اکثر زنان ابتلا به حمله ی قلبی، یا سکته ی قلبی (MI)، را با علائمی که ناگهانی و بی خبر ظاهر می شوند مرتبط می دانند. برعکس، نشانه های ظریف یک رویداد قلبی قریب الوقوع ممکن است حدودا یک ماه قبل از حمله ی قلبی واقعی خودش را نشان بدهد. بسیاری از سکته های قلبی به علت انسداد شریان کرونر به وجود می آیند که از ساخته شدن تدریجی پلاک هایی که نهایتا خون رسانی را مختل می کنند ناشی می شود. درد و فشار شدید حمله ی قلبی وقتی احساس می شود که جریان خون در یک قسمت از ماهیچه ی قلب متوقف می شود که به مرگ بافت منتهی می شود.

دستورالعمل ها

2 فنجان آب را با زنجبیل خوب خرد شده و شنبلیله ی پودر شده بجوشانید.

وقی که آب به جوش آمد، آن را از روی اجاق بردارید و کیسه ی چای را به آن اضافه کنید.

بگذارید چای به مدت 15دقیقه خیس بخورد.

آن را با عسل شیرین کنید و وقتی که خنک شد بنوشید.

هرچند تصور حمله قلبی وقتی تنها هستیم ممکن است ترسناک باشد، اما احتمال جان سالم به در بردن از آن وجود دارد. حفظ آرامش، خبر کردن آمبولانس، و خوردن آسپرین در صورت وقوع حمله ی قلبی می تواند تا حدود زیادی به شما کمک کند. با وجود این، با درمان های پیشگیرانه، می توانید تا حدود زیادی خطر ابتلا به حمله ی قلبی را کاهش دهید، و نتیجتا نگرانی کمتری داشته باشید.