رییس بنیاد سلامت رضوی:
سمینار جهانی قلب در بیمارستان رضوی مشهد برگزار می شود
مشهد_ رئیس بنیاد سلامت رضوی گفت:مهرماه امسال، سمینار جهانی قلب در بیمارستان رضوی مشهد برگزار خواهد شد.

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری رضوی، محمود شبستری ظهر امروز در مراسم تجلیل از پزشکان که به مناسبت سالروز بزرگداشت بوعلی سینا در بیمارستان رضوی برگزار شد، ضمن رونمایی از شبکه جامع اظهار کرد: یکی از بهترین اقداماتی که در چند سال گذشته در بیمارستان رضوی انجام شده است، همراهی و همکاری با دانشگاه ها است که موجبات برگزاری بزرگترین سمینار های جهانی در این بیمارستان را به وجود آورده است و در مهرماه نیز بزرگترین سمینار جهانی قلب را در بیمارستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: جامعه پزشکی همواره در آستان قدس رضوی رنگ ویژه ای داشته است و به نظر می رسد نگاه به حوزه سلامت، نگاهی ویژه بوده است. به همین پشتوانه طرح های ما همواره، تولیت آستان قدس رضوی و تیم مومن و متخصص ما است.


رئیس بنیاد سلامت رضوی با بیان اینکه بیمارستان های سیار رضوی که در حال آماده سازی است، تصریح کرد: همچنین در حال خرید دستگاه های پیشرفته برای تجهیز بیمارستان هستیم و در افقی نزدیک، بیمارستان را در جایگاه بسیار بالایی خواهیم دید.

شبستری ادامه داد:، مکانی که به نام علی بن موسی الرضا است باید خالصانه در جهت ارتقا آن گام برداشته شود؛ نگاه ها در این بیمارستان فرق می کند و چه فراوان هستند پزشکانی که حق خود را می بخشند تا حق بیمارستان ادا شود. بالاترین توانمندی بیمارستان رضوی، نیروی انسانی متخصص و متدین آن است.